www.cvonline.hu

Pályakezdő anyagmérnök

  • A hirdetés 364 napja lejárt

Feladatok

  • Gyártási folyamat fejlesztése, optimalizálása (az alapanyagraktártól az összeszerelésig),

  • Fejlesztési projektek vezetése, végrehajtása,

  • Tesztek, vizsgálatok elvégzése és eredményeik kiértékelése,

  • Termékspecifikációk kezelése, módosítása,

  • Új beszállítók, új alapanyagok tesztelése, gyártásba bevezetése,

  • Kapcsolattartás a gyárral és az R&D központtal,

  • Jelentések készítése.

Elvárások

  • Befejezett anyagmérnöki tanulmányok, már kézhez kapott kemény kötésű diploma megléte elvárás

  • Aktív középfokú angol nyelvtudás (B2 szint)

  • Felhasználói szintű számítógéps ismeretek

  • Csapatmunkára való képesség, stresszhelyzetekben is magabiztos személyiség, terhelhetőség

Előny

  • Elsősorban olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik termelési területen szeretnének dolgozni, nem laboratóriumi környezetben.

Egyéb információ

  • Céges buszok indulnak Budapestről és Székesfehérvárról

  • Albérleti vagy bejárási támogatást nyújt a vállalat

  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely

  • Munkatársak folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

  • Juttatási csomag

    • cafeteria rendszer

    • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki