www.cvonline.hu

Pályakezdő anyagmérnök – polimer szakirányon

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 923160
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Nemzetközi autóipari beszállító partnerünk számára keresünk az alábbi munkakörbe kollégát:

Feladatok:

  • Gyártáshoz szükséges tesztek és vizsgálatok elvégzése
  • Teszteredmények analizálása, jelentések készítése
  • Gyártási folyamatok optimalizálásában való részvétel, gyártástámogatás
  • Termékspecifikációk módosítása, karbantartása
  • A termelés kiépítésében való részvétel

Elvárások:

  • Legalább BSc szintű anyagmérnöki végzettség, kizárólag polimer szakirányon
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználószintű ismerete
  • Maximum 1-2 év tapasztalat
  • Jó problémamegoldó és tervezőkészség
  • Innovatív és elhivatott személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, attraktív juttatási csomag
  • Albérlet és költözési támogatás, utazástámogatás
  • Folyamatos tréningek és fejlődési lehetőségek
  • High-tech, magasan automatizált, modern munkakörnyezet
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát, és motivációs levelét a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya