www.cvonline.hu

Pályakezdő anyag- vagy vegyészmérnök

  • A hirdetés 506 napja lejárt

R01Pav

Autóipari partnercégünk számára keresünk Pályakezdő anyag- vagy vegyészmérnök kollégát.

Feladatok:

  • Gyártási folyamat fejlesztése, optimalizálása (az alapanyagraktártól az összeszerelésig),
  • Fejlesztési projektek vezetése, végrehajtása,
  • Tesztek, vizsgálatok elvégzése és eredményeik kiértékelése,
  • Termékspecifikációk kezelése, módosítása,
  • Új beszállítók, új alapanyagok tesztelése, gyártásba bevezetése,
  • Kapcsolattartás a gyárral és az R&D központtal,
  • Jelentések készítése.

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Befejezett anyagmérnöki vagy vegyészmérnöki tanulmányok, már kézhez kapott kemény kötésű diploma megléte elvárás
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás (B2 szint)
  • Felhasználói szintű számítógéps ismeretek
  • Csapatmunkára való képesség, stresszhelyzetekben is magabiztos személyiség, terhelhetőség

Munkavégzés helye:

Dunaújváros

  • ingyenes céges buszok indulnak Budapestről, Székesfehérvárról és a környező városokból
  • egyéni bejárás esetén utazási támogatás
  • költözés esetén albérleti és lakhatási támogatás, valamint szállás lehetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség, biztos munkahely
  • Előrelépési lehetőség
  • Juttatasi csomag: cafeteria rendszer, teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás, albérlet támogatás, szállás lehetőség vagy munkába járási támogatás, napi egyszeri meleg étkezés, telefon flotta

Egyéb információ:

  • Elsősorban olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik termelési területen szeretnének dolgozni, nem laboratóriumi környezetben

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol