www.cvonline.hu

Pályakezdő alkatrész értékesítő

  • A hirdetés 400 napja lejárt

A Láng Kereskedelmi Kft.,

Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő alkatrész kereskedelmi cége,

meglévő budapesti telephelyére keres pályakezdő

Alkatrész értékesítő

kollégát.

Feladatai:

  • Ügyfeleink magas szintű kiszolgálása
  • Telefonon beérkező megkeresések kezelése
  • Árajánlatok, bizonylatok készítése, kezelése
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú - gépjármű technikai – végzettség, vagy gépjármű szerelői képzettség
  • Jó kommunikációs készség, kereskedelmi szemlélet
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Német nyelvtudás, teherautó alkatrész ismeret előny

Amit nyújtunk ezért:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Motiváló munkahelyi légkör
  • Jó szakemberekből álló csapat
  • Fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várunk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő