www.cvonline.hu

Pályakezdő adótanácsadó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.22.
Jelentkezési határidő: 2017.05.30.
Hirdetés azonosító: 1100733

Pozíció leírása / Job description

A világ egyik legnagyobb gazdasági tanácsadással-, könyvvizsgálattal foglalkozó, dinamikusan fejlődő és növekvő cége keres budapesti munkavégzéssel

Pályakezdő adótanácsadót

Jelentkezz, ha:

Feladatok:

• Szeretnél érdekes projektekben részt venni multinacionális és magyar vállalatoknál.
• Érdemi és felelősségteljes munkában kipróbálni magad
• Érdekel egy egyedülálló, gyors karrierlehetőség
• Részt szeretnél venni kiemelkedő képzési programokban (külföldön és belföldön egyaránt)
• Dinamikus, fiatalos csapatban képzeled el magad

Elvárások:

• magabiztos angol nyelv-tudás, német nyelv-tudás előnyt jelent
• adózás különböző területei iránt való érdeklődés
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Excel, Word)
• tudatos karrierépítési szándék
• nyitott, pro aktív és tanulni vágyó személyiség
• különös motiváció a magas minőségű és pontos munkavégzésre

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a