www.cvonline.hu

Pályakezdő adattárház programozó

  • A hirdetés 291 napja lejárt

Feladatok

• Nemzetközi csapatban technikai és üzleti szoftver megoldásokat kínál
• Az adattárház fejlesztésében való részvétel és globális támogatása
• Együttműködés az Üzleti Intelligencia (Business Intelligence) csoporttal
• Adatelemzés, riportok készítése és problémák felmerülése esetén az adattárház IT csapatának a bevonása
• Az üzleti követelményeknek és az IT rendszer szabványainak megfelelően elemez és megfelelő programozási technológiákat alkalmaz
• Globális alkalmazás fejlesztő csoportokkal való együttműködés angol és magyar nyelven (Európa, Amerika és Ázsia)
• Issue Tracking jelentések készítése és megoldása

Feltételek

• Informatikai területen szerzett diploma (legalább Bsc)
• Jó angol-nyelvtudás (szóban és írásban)
• Relációs adatbázisok ismerete

Amit kínálunk

• Versenyképes fizetés
• Fizetésen túli juttatások
• Stabil munkahely
• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• Új technológiák megismerése és használata
• Külföldi munkavégzés, utazási lehetőség
• Kihívásokkal teli munka
• Karrierlehetőség
• Erős technológiai és programozási érdeklődés

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol