www.cvonline.hu

Pályafenntartási technikus (Hegyeshalom, Tatabánya)

  • A hirdetés 716 napja lejárt
A MÁV Zrt.
Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság
szervezete munkatársat keres
pozícióba

Főbb feladatok:
  • A tervezett fejlesztési, karbantartási munkák műszaki előkészítése, felmérési, kitűzési, nyilvántartási, elszámolási feladatok elvégzése, külső kivitelező esetén szakmai felügyelet ellátása.
  • Részvétel a pályafelügyeleti tevékenység végzésében és dokumentálásában.
  • Közreműködés a bizonylatgyűjtő zárlati munkáiban, a selejtezésben és egyéb adminisztrációs munkákban, valamint az anyagmozgások bizonylatolásában.
  • A munkáscsapat munkáinak szervezésében, helyszíni irányításban, az elszámolásban való részvétel.
A pozíció betöltésének feltételei:
  • szakirányú technikusi képesítés (pályafenntartási technikus),
  • vonatkozó utasítások ismerete,
  • orvosi alkalmasság
Munkavégzés helye: Hegyeshalom, Tatabánya

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével,
a munkakör pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.
Helyek Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő