www.cvonline.hu
Palettázó csoportvezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.05.07.
Jelentkezési határidő: 2015.05.09.
Hirdetés azonosító: 914839
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Az élelmiszergyártás területén tevékenykedő, tőkeerős Partnerünk számára keresünk az alábi pozícióra munkatársat

CSOPORTVEZETŐ

Feladatok:
- A palettázóba beosztott dolgozók munkájának irányítása és ellenőrzése.
- Munkavégzés a palettázóban, a termelés zökkenőmentes fogadása.
- Az egységrakományok meghatározott tárhelyre való betárolása.
- Megfelelő raklapcímke előállítása.
-Pontos adatok szolgáltatása az adminisztrátor részére a termelés lejelentéséhez.
- A raktárkezelő számítógépes program ismerete.
- A meghatározott rakodási munkák elvégzése.
- Áruszállítmányok összekészítése, komissiózása a vezetői utasítások alapján.
- Raklapok válogatása, kezelése.

Követelmények
- OKJ-s bizonyítvány (targoncavezető vagy könnyűgépkezelő).
- Érvényes jogosítvány (gyalogkíséretű – 3312).
- Csoportvezető vagy műszakvezető munkakörben szerzett min. 1 éves tapasztalat
- Terhelhetőség
- Pontos, precíz munkavégzés
- 3 műszakos munkarend vállalása