www.cvonline.hu

Palacktöltő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.26.
Hirdetés azonosító: 1065666

Gázkeverék forgalmazásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Gázpalackok töltése, javítása
  • A töltési tevékenységhez tartozó technológiai feladatok ellátása
  • A berendezések, rendszerek szakszerű és gazdaságos üzemeltetése
  • kármegelőzésben, kárelhárításban való részvétel
  • A munkaterület rendjének biztosítása, ellenőrzése
  • A műszakvezető által kiadott egyéb feladatok ellátása

Elvárások:
  • Alapfokú végzettség
  • Precizitás, munkabírás
  • Monotónia tűrés
  • Tanulási hajlandóság

Juttatások:
  • 2 műszakos munkarend (H-P 6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Munkavégzés helye: Hort, Heves megye - céges buszjárat Hortról és Ecsédről, egyéb településekről a bejárás támogatása

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Heves