www.cvonline.hu

Pakolás, anyagmozgatás

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.09.16.
Hirdetés azonosító: 1081489
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nyíregyházi partnerünkhöz várjuk jelentkezéseteket.

Feladatok:

  • Zsákok pakolása
  • Anyagmozgatás

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése

Munkaidő: 09.19. hétfő 06-14, 09.20. kedd 06-14, 14-22.

Amit kínálunk:

  • órabér: bruttó 1000 Ft

Jelentkezni regisztrációt követően a Link megjelenítése honlapon lehet a pozíció megjelölésével. Kérjük, hogy különös gondot fordíts az elérhetőségeid és az aktuális ráérésed megadására!