www.cvonline.hu

Páciens koordinátor / ügyfélreferens

  • A hirdetés 294 napja lejárt

Az Implantcenter Fogászati és Szájsebészeti Magánklinika

munkatársat keres magabiztos francia (és angol/orosz/német) nyelvtudással

Főbb feladatok, munkák:

  • külföldi ügyfelek fogadása, koordinálása
  • tolmácsolás, fordítás
  • ügyféligények feldolgozása telefonon, e-mailben
  • átfogó szervezési és adminisztrációs feladatok
  • orvos és asszisztens kollégáink munkájának teljes körű támogatása
  • statisztikák, kimutatások készítése
  • pénzkezelés
  • kapcsolattartás partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • alapelvárás: magas szintű, tárgyalóképes francia (és angol/orosz/német) nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • vendéglátásban, szállodaiparban, értékesítési területen vagy irodában szerzett ügyfél koordinátori tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú gondolkodás és munkavégzés
  • megbízható, rugalmas, nyitott, precíz személyiség
  • igényes megjelenés
  • lojalitás
  • konfliktuskezelés
  • mobilitás
  • tanulási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • igényes, nemzetközi munkakörnyezet
  • idegen nyelvű munkavégzés
  • változatos és érdekes feladatok
  • erős csapatszellem
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú, biztonságos munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, 1024 Margit körút 67.

A leendő pályázóktól fényképes önéletrajzot várunk magyar és az általa beszélt fő nyelven, a fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Francia, Német, Orosz