www.cvonline.hu
PÁCIENS KOORDINÁTOR (angol és német/francia)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.06.11.
Jelentkezési határidő: 2015.06.11.
Hirdetés azonosító: 946291
lejárt

Megbízónk, az egyik legelismertebb fogászati-és szájsebészeti magánklinika, ahol az esztétikai fogászaton át a szájsebészetig teljes körű megoldást kínálnak a mosolyukat megőrizni kívánó pácienseknek.

Növekvő hazai és külföldi ügyfélkört világszínvonalon kiszolgáló budapesti klinikájukba keresnek

munkatársakat

Az ideális jelölt:

  • kiválóan kommunikál szóban és írásban angolul, második nyelvként tárgyalóképes szinten beszél és ír franciául és/vagy németül. Fontos, hogy a nyelvismerete aktív legyen, hiszen ez elengedhetetlen a nemzetközi ügyfélkörrel történő napi szintű kommunikáció miatt
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • kiváló kommunikációs képességgel bír szóban-és írásban egyaránt
  • képes az empatikus, ügyfélközpontú gondolkodásra
  • igényesen, precízen, nagy odafigyeléssel végzi a munkáját
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretei vannak
  • amennyiben vendéglátásban, szállodaiparban, értékesítési területen vagy egyéb pl. irodai területen szerzett ügyfélkoordinátori tapasztalata van, azt előnyként értékeljük

Főbb feladatok:

  • külföldi ügyfelek fogadása, koordinálása
  • átfogó szervezési és adminisztrációs feladatok
  • tolmácsolás, fordítás
  • ügyféligények feldolgozása telefonon, e-mailben
  • orvos és asszisztens kollégáink munkájának teljes körű támogatása
  • statisztikák, kimutatások készítése
  • pénzkezelés
  • kapcsolattartás külső partnerekkel, beszállítókkal

Megbízónk nem multinacionális, ugyanakkor igényes, nemzetközi munkakörnyezetet biztosító sikeres magyar vállalkozás. A változatos feladatok mellett lehetőség van egy stabilan növekvő munkahelyen, versenyképes bérezés mellett együtt fejlődni a céggel.

Munkavégzés helye:

Buda

Kérem, küldje el részletes önéletrajzát Kulcsár Viktória kapcsolattartó részére e-mailben az alábbi e-mail címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, illetve adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése