www.cvonline.hu

P2P End User Support Associate

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.05.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1140965

P2P end user support associate pozícióba keresünk munkatársakat amerikai hátterű, multinacionális partnerünk budapesti belvárosi központjába. Megbízónk egy teljesen új csapatot épít fel, akik Európa szinten meghatározó szerepet fognak betölteni a cég életében.

Partnerünk magas színvonalú szakmai környezetet, tapasztalattal arányos alapfizetést, bónuszt, nyelvi pótlékot, kiszámítható karrierpályát, fiatalos csapatot, standard munkaidőt és kihívásokkal teli mindennapokat kínál a leendő munkavállalók számára.

A P2P end user support associate legfontosabb feladatai:

  • Felmerülő SAP modulokhoz köthető problémák kezelése és megoldása emailen, valamint telefonon keresztül
  • Céges végfelhasználók támogatása SAP-re vonatkozó kérdések kapcsán
  • Újonnan induló tranzíciós folyamatok implementálásában való aktív részvétel
  • IT procurement folyamatok támogatása P2P vonalat illetően
  • Végfelhasználók támogatása belső rendszerben történő megrendelések kezelése kapcsán

Legfontosabb elvárások az P2P end user support associate-el szemben:

  • 0.5-3 év szakmai tapasztalat Service Desk, IT procurement, vagy SAP támogató pozícióban
  • Preferáltan felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol ÉS német, vagy francia nyelvtudás szóban és írásban (interjú során tesztelésre kerül)
  • Kiváló kommunikációs képesség, valamint proaktív személyiség

A pozícióból későbbiek során BI Analyst/2nd level Support vonalra fognak tudni tovább fejlődni a csapat tagjai.

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, angol nyelvű Önéletrajzával jelentkezzen a hays-response.hu weboldalon.