www.cvonline.hu

Óvónő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 919902
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Partnercégünk megbízásából keresünk  óvónő munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • 2-3 éves gyerekekkel való foglalkozás
  • csoport egyéni vezetése

Elvárások:

  • kapcsolódó tanulmány

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Teljes munkaidős állás

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal a www.humancentrum.hu oldalon regisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!

További információ, JELENTKEZÉS

Kategória
Oktatás / Képzés