www.cvonline.hu

Óvónő

  • A hirdetés 456 napja lejárt
Müncheni magánóvodába, 2-6 éves gyermekek gondozásához, angol nyelvű nevelő munkakörbe, teljes munkaidőben munkatársat keresünk.

További információk:
Vidám, lelkiismeretes, szorgalmas kollégát várunk, aki angolul és németül beszél.

A tapasztalat és szakképzettség előny.

A fizetés szakképzettségtől (óvónő, pszichológus, pedagógus, tanár) , tapasztalattól és nyelvtudástól függ.

Szálláskeresésben, bejelentkezésben segítünk.
Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Magyarország
Kategória Alapítvány / Non-profit
Szakmunka / fizikai munka