www.cvonline.hu

Óvodapedagógus

  • A hirdetés 1267 napja lejárt

A „HAPPY KIDS” óvoda egy nemzetközileg elismert, óvodás korú gyermekek fejlesztését szolgáló program szerint oktatja – neveli a gyermeket, melyet nemzetközi intézmények világszerte használnak.
Multikulturális óvodánkban használt társalgási nyelv az angol.

Képzett és tapasztalt, angol nyelvismerettel rendelkező

Óvodapedagógusokat

keresünk.

Pályázati feltételek:

  • Főiskola - óvónői, óvodapedagógusi diploma
  • Cselekvőképesség, büntetlen előélet
  • Külföldi állampolgársággal, ill. külföldön szerzett végzettséggel rendelkezők esetében Magyarországon az Oktatási Hivatal által honosított diploma
  • Anyanyelvi szintű, kiváló angol nyelvismeret

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Óvodapedagógusi – Legalább 1 év szakmai tapasztalat,
  • Külföldön szerzett óvodai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Önéletrajz, erkölcsi bizonyítvány, iskolai végzettséget igazoló dokumentumok másolata

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető

vagy

2014. januárjától

A pályázatok benyújtásának módja:

Postai úton, a pályázatnak a Happy Kids Nemzetközi Óvoda és Bölcsőde címére, elektronikus úton az alábbiakban olvasható e-mail címre történő megküldésével

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A benyújtott pályázatok tartalma és személyes meghallgatás alapján történik.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Oktatás / Képzés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő