www.cvonline.hu

Óvodapedagógus

  • A hirdetés 419 napja lejárt

A-Z Nemzetközi Óvoda és Bölcsőde célkitűzése 2002-es alapítása óta, hogy a lehető legmagasabb színvonalú angol nyelvű óvodai és bölcsődei ellátást nyújtsa Budapesten. Abban hiszünk, hogy a gyerekek napjai mókával legyenek tele, boldogan és játszva tanuljanak a barátaikkal az őket gondozó-nevelő pedagógusaiktól

A-Z Nemzetközi Óvoda és Bölcsőde munkatársat keres:

munkakörbe.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • 2-7 éves korú gyermekek nevelése, gondozása, differenciált fejlesztése, az iskolai életmódra és a közösségi életre való felkészítése az óvoda oktatási terve szerint
  • Minőségi kapcsolattartás, együttműködés és kommunikáció a szülőkkel
  • Részvétel a nevelőtestület munkájában
  • Az óvodapedagógus munkájával összefüggő adminisztrációs teendők ellátása
  • Iintézményi programok, rendezvények, kirándulások, nyári táborok lebonyolításának segítése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség (óvodapedagógusi diploma)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Kreativitás
  • Önálló munkavégzés és jó szervezési készség
  • Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás

ELŐNYÖK:

  • Egyéb pedagógiai szakági végzettség
  • több éves szakmai tapasztalat
  • külföldi szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Munkavégzés kis létszámú csoportokkal (max.: 14-16 fő/csoport)
  • versenyképes jövedelem
  • fiatal, nemzetközi csapat, dinamikus munkakörnyezet
  • szakmai fejlődés támogatása, továbbtanulási lehetőség

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:   1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS: Angol - középfok/tárgyalóképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, 1125 Zsolna utca 2.

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL: Kezdés:  augusztus

Helyek Budapest
Pest
Kategória Oktatás / Képzés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Elvárt nyelvtudás Angol