www.cvonline.hu

Outsourcing Igazgató

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 747310

Cégcsoportunk BTL marketing kommunikációs és értékesítés szolgáltatásokkal foglalkozó magyar tulajdonú, nagy múltú, országos lefedettséggel rendelkező, többek között FMCG területen működő gyártóknak szolgáltató cégéhez, bővülés miatt új kollégát keresünk a következő stratégiai pozícióba:

Feladatok:
  • Az outsourcing terület vezetése, üzletfejlesztési feladatok, egyeztetve az ügyvezető igazgatóval;
  • Stratégiai feladatok ellátása, a kiszervezett projektek menedzsmentje; értékesítés, marketing területén szakmai irányítás;
  • Folyamatfejlesztés a megbízói célkitűzések elérése érdekében,
  • Az irodai csapat közvetlen irányítása, fejlesztése, motiválása, munkájának ellenőrzése;
  • Értékesítési/BTL marketing területek menedzselése: területi képviselők, értékesítők, polcszerviz munkatársak, DTP operátorok teljesítményének nyomon követése a csoportvezetői riportok segítségével;
  • Kapcsolattartás a kiemelt vállalati ügyfelek képviselőivel, törekvés a hosszú távú minőségi együttműködésre; tárgyalások potenciális, új ügyfelekkel;
  • Információ és támogatás nyújtása meglévő ügyfelek számára, ad hoc helyzetek kezelése;
  • Szerződések megújítása, feltételek újratárgyalása, árajánlatok adása, egyeztetése a cég üzletpolitikai előírásai szerint;
  • Havi riportok készítése az ügyfelek részére, rendszeres jelentések a vezetőség felé.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség, közgazdász/marketing diploma előnyt jelent,
  • Kereskedelmi/marketing/értékesítési területen szerzett több éves releváns tapasztalt, ideálisan FMCG szektorban,
  • Minimum 4 év csoportvezetői tapasztalat (legalább 10 fő közvetlen irányítása),
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás, felsőfok előnyt jelent,
  • Célorientált, érett, nyitott személyiség, vezetői kompetenciák,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • B kategóriás jogosítvány.
Amit kínálunk:
  • Biztos vállalati háttér, felelősségteljes, komplex feladatkör,
  • Dinamikus, fiatalos környezet,
  • Versenyképes juttatás.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.