www.cvonline.hu

Outdoor Sales Support és Marketing menedzser

  • A hirdetés 231 napja lejárt

Munkaköri leírás:

  • Átfogó médiapiaci és outdoor specifikus kutatások, elemzések készítésének és feldolgozásának menedzselése
  • Az értékesítő csapat számára alap és szektorspecifikus prezentáció készítése, a kutatások és elemzések alapján
  • Értékesítő csapat prezentáción való részvétel, a prezentációk testre szabottsága, professzionális jellege miatt (ügyfélorientáltság előny)
  • Belső szoftverek használata (Oracle CRM, Oracle Eloqua), melynek segítségével leadek generálása a kereskedelmi osztály számára
  • CRM és Eloqua programokból nyert adatok folyamatos elemzése, azok alapján fejlesztési javaslatok előterjesztése
  • Nemzetközi marketing csapattal történő kapcsolattartás, best practice-k beszerzése, implementálása
  • Hírlevelek, tájékoztató anyagok kezelése és koordinálása
  • Éves rendezvény stratégia kidolgozása, rendezvények koncepcióinak kialakítása és a rendezvények megszervezése
  • Workshopok szervezése outdoor tematikában és innovatív, digitális megoldásokra
  • Innovatív és egyedi megjelenítések teljes körű kommunikációja
  • Weboldal kezelése, folyamatos karbantartása – látogatottsági/olvasottsági statisztikák nyilvántartása, elemzése
  • Weboldal SEO, PPC és egyéb online megoldások menedzselése külső partner bevonásával.
  • Riportok, elemzések készítése
  • Szerződések előkészítése és jóváhagyása

Elvárások:

  • Proaktív személyiség
  • Felsőfokú szakmai végzettség
  • min. 5 éves releváns médiapiaci tapasztalat (ügyfél vagy ügynökség oldali tapasztalat)
  • értékesítés orientált gondolkodásmód
  • kiváló kommunikáció és kapcsolatteremtő készség (értékesítőkkel és ügyfelekkel egyaránt)
  • adatorientált, szeret adatokkal dolgozni, azokat elemezni, felhasználni
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • projektmenedzsmentben való jártasság
  • megoldás-orientált személyiség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés

JELENTKEZÉS: az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol