www.cvonline.hu

Otthonról végezhető munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 1144069
lejárt

Ha csak a késő délutáni órákban érsz rá és szeretsz önállóan dolgozni, érdeklődsz a gazdaság és a marketing iránt, szeretnéd az angol tudásodat kamatoztatni akkor végezd otthonról a székből hátradőlve a piacelemzési feladatot. A multinacionális piacelemző cég rugalmasan kezeli ráérésed!

Feladatok:

  • Másodlagos piackutatási alapon rövid gazdasági riportok / jelentések készítése angol nyelven
  • Gazdasági és piaci események követése, információk kigyűjtése
  • Piacelemzések elkészítése adott témakörben, adott forrásokból
  • Gazdaság és piaci változások követése
  • Adatbázis építés

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Gazdasági tanulmányok
  • Angol nyelvtudás (írás)
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete
  • Heti 1-3 riport megírása
  • Otthonról végezhető munka

Előnyt jelent:

  • Szláv nyelvismeret

Amit nyújtunk

  • 6000-7000 Ft / riport
  • otthonról végezhető álláslehetőség

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.