www.cvonline.hu

Otthonról végezhető Call centeres munkát kínálunk!

  • A hirdetés 332 napja lejárt

Szívesen vállalnál munkát, de nem tudod megoldani a munkahelyre való bejárást?

Sikerorientált és ambiciózus csapatban szeretnél dolgozni?

Jelentkezz hozzánk most induló Call centeres csapatunkba!

A munkakör legfontosabb jellemzői:

  • 4 órás munkaidő, melyet a 8-16 óráig tartó időszakra lehet beosztani
  • ügyféligény alapú termékajánlás
  • termékek értékesítése meglévő adatbázisból
  • ügyfelek színvonalas és szakszerű tájékoztatása

A csapatunkba kerülés feltételei:

  • számítógép és mikrofonos fejhallgató
  • megfelelő sebességű (legalább 100 kbit/s) szélessávú internetelérés
  • erős értékesítői szemlélet
  • teljesítmény- és sikerorientáltság
  • minimum középfokú végzettség
  • nyitottság a folyamatos tanulásra és az új ismeretek elsajátítására
  • kiváló kommunikációs készség, ügyfélorientált gondolkodás

Pozíció betöltésénél előny jelent:

  • ügyfélszolgálati/kereskedelmi tapasztalat
  • telefonos ügyintézőként és/vagy telefonos értékesítőként szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • teljesítmény elismerése kiemelt bérezéssel
  • stabil, nagyvállalati munkahely
  • tervezhető karrierpálya, hosszú távú munkalehetőség
  • magas színvonalú ingyenes képzés a szükséges ismeretek és technikák elsajátításához.

Az önéletrajzokat a naturcomfort.callcenter@gmail.com e-mail címre várjuk!