www.cvonline.hu

OTC Üzleti Elemző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.01.24.
Hirdetés azonosító: 832308

OTC területen szakember? Elemzői, piackutatói háttérrel rendelkezik? Stabil hátterű nagyvállalatnál dolgozna? Akkor jelentkezzen most!

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából keresünk Üzleti Elemzőt OTC területre

Feladatok:

- multinacionális magyar gyógyszercég hosszú távú stratégiájának előkészítésében és megvalósításában való részvétel
- az OTC terület teljes körű elemzése, országszintű/regionális/globális piaci trendek követése
- egy adott terápiás terület cégen belüli jövőbeli portfoliójának kialakítása
- termékek licenc lehetőségeinek monitorozása, elemzése
- licenc projektek értékelésének, tárgyalásának menedzsmentje

Elvárások:

- orvos vagy gyógyszerész végzettség; egyéb természettudományos vagy közgazdasági végzettség esetén több éves releváns szakmai gyakorlat
- magas szintű, tárgyalóképes angol nyelvismeret
- üzleti szemlélet
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az ideális jelölt

- kiváló kommunikációs készség és analitikus gondolkodásmód jellemzi
- precíz, jó szervezői, elemzői készsége van
- önálló munkavégzésre (projektek önálló koordinálása)alkalmas

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- biztos háttérrel rendelkező gyógyszeripari cég

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a