www.cvonline.hu

OTC Key Account Manager

 A világ legnagyobb generikus gyógyszercégének magyarországi vállalata,  a

                                                                               Teva Gyógyszergyár Zrt. Kereskedelmi Vezérigazgatósága

OTC Key Account Manager munkatársat

keres  Budapesten történő munkavégzésre

A TEVA Gyógyszergyár Zrt. hisz abban, hogy egy céget a munkatársai tesznek sikeressé és rajtuk keresztül ítéli meg a piac a tevékenységét. Ezért fordítunk különös figyelmet a szakmailag felkészült, tapasztalt munkatársak kiválasztására. A szakértelmen túl nagyra értékeljük, ha munkatársaink magukénak érzik a cég hitvallását, mely a vezető piaci pozíció megszerzésén túl az emberi és kulturális értékek megőrzését is fontosnak tartja.

A Teva Gyógyszergyár Zrt. méltán büszke a széles támogatási rendszerére, mely a sport, a kultúra, az oktatás valamint a hátrányos helyzetű családok és gyermekek megsegítésére terjed ki.

Feladatok:

  • Kiemelt ügyfelek (patikaláncok) OTC éves stratégiai és eladási tervének előkészítése
  • Kitűzött értékesítési célok teljesítése
  • Együttműködési megállapodások letárgyalása, megkötése, után - követése
  • Kapcsolattartás, kommunikáció valamint az OTC üzletág képviselete az ügyfelek irányába
  • Elszámolások, riportok, prezentációk készítése a vezetőség felé
  • Termékmenedzserekkel, patikalátogatókkal és háttérterületekkel, társosztályokkal való együttműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3 - 5 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Határozott, proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs és eladási készségek
  • Magas szintű problémamegoldó képesség
  • Asszertivitás
  • Nagy teherbírás
  • Tulajdonosi szemléletmód
  • Prezentációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Partner szintű P&L kezelés

Előnyt jelent:

  • FMCG vagy gyógyszeripari tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • folyamatos képzések

Ha szeretnél egy dinamikus, professzionális, folyamatosan növekvő cég  csapatának tagja lenni, küldd el  fényképes  szakmai  önéletrajzodat a következő címre: Link megjelenítése

                                                                                                      TEVA. A minőségi gyógyszer.

                                                                                               Csatlakozz most a Teva csapatához!

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő