www.cvonline.hu

OSZTÁLYVEZETŐ

  • A hirdetés 1334 napja lejárt

    A KIKA a lakberendezés meghatározó vállalkozásaként Magyarországon is sikeresen működik 6 áruházzal.

A cég további dinamikus fejlődésének biztosításához keresünk soroksári áruházunkba

OSZTÁLYVEZETŐ MUNKATÁRSAT

Feladatok:

  • Ügyel az osztályon történő zökkenőmentes üzletmenetre
  • Kb. 8 fős csoportot vezet, irányít és fejleszt
  • Felel az osztályon lévő termékek kihelyezéséért, értékesítéséért
  • Tevékenyen részt vesz az értékesítésben
  • Felel a panaszok kezeléséért
  • Kapcsolatot tart a képviselőkkel, felel a rendelésekért és készletgazdálkodásért

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (kereskedelmi)
  • Kereskedelmi gyakorlat, értékesítési tapasztalat, menedzsment ismeretek, vezetői készségek és gyakorlat min. 2 év
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Üzleti/kereskedelmi gondolkodás és cselekedet (rendszerben való gondolkodás -, stratégiai, teljesítmény és minőségorientált gondolkodás)
  • Szociális érzékenység (jó kommunikációs, empatikus és jó koncentrációs készség, önállóság, dinamikus személyiség, határozottság, nyitottság, együttműködő készség)

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi versenyképes kereskedelmi és munkahelyi környezet
  • A piac egyik vezető cégének kapcsolatrendszere, hírneve
  • Szakmai fejlődési lehetőség, karrierfejlesztés és nemzetközi tapasztalatcsere
  • Teljesítményorientált jövedelem, juttatások, céges mobiltelefon
  • Fiatalos környezet, csapatszellem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük az alább megadott elérhetőségek egyikére küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát részünkre 2014. február 10-ig.

Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akik a kiírásban szereplő elvárásoknak megfelelnek. Ha 2 héten belül nem érkezik válasz pályázatára, köszönjük jelentkezését, a meghirdetett állásra nem Önt választottuk.

Postázási cím: Kika Lakberendezési Kft. 1237 Budapest, Bevásárló út 6., Kőrösi Ödön áruházvezető részére az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő