www.cvonline.hu

OSZTÁLYVEZETŐ

  • A hirdetés 505 napja lejárt

KERESKEDELMI ÁRUHÁZBA

Győr

Feladatok:

  • Szakszerű tanácsadás a vásárlók részére, reklamációk kezelése személyesen
  • Az osztály felelősségteljes vezetése, hozzá tartozó adminisztráció pontos vezetése
  • Hatékony készletgazdálkodás, pontos készletvezetés, áruátvétel
  • Munkatársak vásárlóközpontú vezetése, motiválása, tudatos képzése
  • Üzletkép kialakítása az utasításoknak megfelelően
  • A napi munka során felmerülő problémák kezelése

Amit elvárunk:

  • Középfokú szakirányú kereskedelmi végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Átfogó képzés
  • Biztos munkahely nemzetközi cégnél
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kiváló kereseti lehetőség

 Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német