www.cvonline.hu

Osztályvezető helyettes

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.06.18.
Hirdetés azonosító: 1045005

Exkluzív multinacionális ruházati partnerünkhöz keresünk német nyelvtudással rendelkező osztályvezető helyettes munkatársat.

Feladatok:

- Az üzlet női részlegének személyzeti és árugazdálkodási irányítása
- A kitűzött forgalmi célok megvalósítása
- Szakszerű tanácsadás a vevők részére
- Reklamációk kezelése
- Konkurenciafigyelés
- Trendek és/vagy vevői kívánságokkal kapcsolatos információk továbbítása az áruházvezető illetve területi vezető részére
- A személyzet munkaidőrendjének tervezése, munkatársak vezetése és motiválása
- Áregységesítés kivitelezése a központi beszerzés által előre megadott adatok alapján
- Az áruházak közötti árumozgás és etikett szükségletek feldolgozása
- Leltározások megtervezése és azokon való részvétel
- A részleggel kapcsolatos igazgatási feladatok végrehajtása
- Általános igazgatási feladatok az üzletvezető távollétében

Elvárások:

- Min. 2 év tapasztalat osztályvezető helyettesi munkakörben
- Középfokú német nyelvtudás
- Vevőközpontú kiszolgálás, erős kereskedelmi szemlélet, értékesítői véna
- Eredményorientáltság, jó analitikus készség
- Dinamikus, megbízható, önálló, példamutató személyiség
- Motiváló attitűd

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet
- Versenyképes juttatások
- Fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján