www.cvonline.hu

Osztályvezető - Győr (Referenciaszám: OE-1088)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.05.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 877169

Feladatok:

  • Hatékony értékesítés megvalósítása az osztályán
  • Az osztályán dolgozó csapat munkájának felelősségteljes irányítása, felügyelete, támogatása
  • Csapatszellem kialakítása, folyamatos fenntartása
  • Folyamatos jelenlét az eladótérben-értékesítési technikák átadása a beosztottaknak; csapat fejlesztése
  • Munkavállalói elégedettség szintjének folyamatos növelése
  • Árurendelés
  • Termékkínálat szélességének és mélységének meghatározása
  • Ártárgyalások lefolytatása beszállító cégekkel, beszállítói partnerekkel való kapcsolattartás
  • Egyéb kapcsolódó feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, előny a felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Termék-, piacismeret
  • Vezetői rátermettség
  • Határozott fellépés
  • Kiemelt ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Tárgyalókészség-hatékony érdekérvényesítés
  • Igény a fejlődésre, folyamatos önképzésre
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a Media Markt részére keres és közvetít munkatársat osztályvezető munkakörre.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1088-as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Ollári Evelinnél a +36 20 331 18 01-es mobilszámon, vagy személyesen az ügyfélszolgálati irodánkban, amely 9023 Győr, Attila u. 6. szám alatt található.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)