www.cvonline.hu
Összeszerelő/Operátor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2014.09.08.
Hirdetés azonosító: 844493
lejárt

Ipari kéziszerszámgépek gyártásával foglalkozó megbízónk számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Ipari kéziszerszámok és szerszámgépek gyártásában való részvétel,
  • Gyártási terv betartása,
  • Előírt összeszerelői feladatok elvégzése a minőségi előírások bertása mellett

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség (8 általános),
  • Műszaki és/vagy hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Nyitottság az új ismeretek elsajátítására,
  • Rugalmasság, tanulékonyság, együttműködő készség,
  • Precizitás,
  • Jó látás és kézügyesség,
  • Monotónia tűrés

Előnyt jelenthet:

  • Műszaki területen szerzett középfokú végzettség,
  • Összeszerelésben, minőség-ellenőrzésben szerzett szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet,
  • Bejárás támogatás

Egyéb információ:

  • Munkarend: Egy műszak
  • Munkaidő: H-P: 7.30 – 16.00-ig
  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
  • Bejárás az alábbi településekről oldható meg: Szigetszentmiklós, Szigethalom, Tököl, Halásztelek, Ráckeve , illetve Budapestről a ráckevei hévvel az alábbi kerületekből: XX, XXI, XXIII.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.