www.cvonline.hu

Összeszerelők és szakmunkások

Szeretne autóiparban dolgozni? Hosszú távra vagy csak nyárra keres munkát? Akkor Önnek ez lehet a megfelelő lehetőség! Jelentkezzen a következő állásajánlatunkra:

A leendő munkatárs feladatai:

  • személygépkocsi összeszerelése a szerelési utasításoknak megfelelően

  • különböző nehézségű összeszerelő műveletek végrehajtása

  • a gépek beállítása, alapanyag előkészítése és feltöltése

  • automata és mechanikai gépek és berendezések kezelése, működtetése és felügyelete

  • az elvégzett munka ellenőrzése mérőeszközzel/szemrevételezéssel

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • általános iskolai végzettség vagy szakmunkás bizonytívány (karosszérialakatos, autószerelő, fényező)

  • gyártási területen szerzett tapasztalat előny

  • jó kézügyesség, precíz, felelősségteljes munkavégzés

  • a 3 műszakos munkarend vállalása, tekintettel az ezzel járó megterhelésre

  • a több műszakos munkarenddel járó fiziológiai terhelés vállalása (éjszakai munkarend, nappali alvással)

  • JÓ FIZIKAI ERŐLÉT, KIVÁLÓ ÁLLÓKÉPESSÉG a nyolc órás műszak teljesítéséhez

  • alkalmazkodó képesség

  • erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • modern munkakörnyezet

  • buszjáratok Kecskemét közigazgatási határán kívül eső településekről

  • cafeteria juttatások és bónuszok

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/505-0216-os telefonszámon.

NAIH-72575/2014

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Bács-Kiskun