Összeszerelői munkatárs - Budapest (Referenciaszám: LK-1486)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2016.05.05.
Hirdetés azonosító: 1034083

Feladatok:

- A cég által gyártott termékek kézi megmunkálása

- Finom alkatrészek összeszerelése

A munkáltató ajánlata:

- Határozatlan idejű munkaszerződés

- Azonnali kezdés

- Hosszú távú munkalehetőség

- Versenyképes bérezés

- Étkezési utalvány és BKV budapesti bérlet próbaidő után

Elvárások:

- Középfokú végzettség érettségivel

- Jó látás

- Monotonitástűrés

- Önálló, precíz munkavégzés

Munkaidő:

- 1 műszakos munkarend (minden hétköznap délelőtt)

- Pénteken rövidített munkaidő

Munkavégzés helye:

- Budapest. 10. kerület

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, referenciáit bérigénye megjelölésével! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (összeszerelő munkatárs) és a pozícióhoz tartozó LK-1486-os referenciaszámot!

A munkáról bővebb információ a 20/573-0675-ös telefonszámon kérhető!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)