Összeszerelői munkatárs - Biatorbágy (Referenciaszám: GyB-1077)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 1039130

Feladatok:

  • Autókba audió- és videóalkatrészek összeszerelése (betanított munka)
  • Kisebb alkatrészekkel kell preciz munkát végezni
  • Festő vagy fröccsöntő gépek kezelése, felrakodás, leszedés

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali kezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Választható cafetéria csomag az első hónaptól
  • Jelenléti bónusz és kiemelt műszakpótlék
  • Vállalati buszjárat Pest, Fejér és Komárom-Esztergom megyéből
  • Ingyenes szálláslehetőség Budapesten

A munkavégzés helye:

Biatorbágy

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. biatorbágyi székhelyű elektronikai termékeket gyártó Partnercégéheztoboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével a megadott e-mail címre!

Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (összeszerelői munkatárs) és a pozícióhoz tartozó GyB-1077-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a + 36 20 573 0675-ös vagy a + 061 210 9045-ös telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -