Összeszerelői munkatárs - Biatorbágy (Referenciaszám: GyB-1077)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2017.08.31.
Hirdetés azonosító: 1039130

Feladatok:

  • Autókba audió- és videóalkatrészek összeszerelése (betanított munka)
  • Kisebb alkatrészekkel kell preciz munkát végezni
  • Festő vagy fröccsöntő gépek kezelése, felrakodás, leszedés

A munkáltató ajánlata:

  • Bruttó 165.000 - 190.000 Ft/hó alapbér
  • Kiemelt műszakpótlék 18-06 óra között (40%-70% műszakpótlék 18-06 óra között)
  • Bruttó 10.000 Ft jelenléti bónusz/hó
  • Nettó 18.000 Ft kafetéria/hó
  • Ingyenes munkába járás vállalati buszjárattal (Fejér megye, Pest megye nyugati részéről, illetve Tatabánya környékéről)
  • Szükség esetén ingyenes szállást biztosítunk

Elvárások:

  • 3 műszakos vagy folyamatos (6+2) munkarend vállalása
  • Munkakedv
  • Jó kézügyesség
  • Jó látás (szemüveg nem akadály)

A munkavégzés helye:

Biatorbágy

A jelentkezés módja: A részletekről érdeklődni lehet a + 36 20 573 0675-ös vagy a + 06 1 210 9045-ös telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő