www.cvonline.hu

Összeszerelő

  • A hirdetés 547 napja lejárt

Cégünk igényes alumínium-üveg homlokzatok, függönyfalak, ablakok, ajtók, üvegtetők, beltéri üvegszerkezetek kivitelezésével foglalkozik.

Minőség, megbízhatóság, és a határidők pontos betartása, és ezzel megrendelőink megelégedettségének elérése.

Mérnökeink 1995 óta vesznek részt magas színvonalú, magyarországi és külföldi projektek megvalósításában.

Csapatunk bővítéséhez:

Nyílászárógyártásban vagy fémmegmunkálásban jártas munkaerőt keresünk

összeszerelő

munkakör betöltésére

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Műszaki rajzok ismerete
  • Precíz munkavégzés

Előny:

  • Tapasztalat nyílászáró gyártás területén

Munkavégzés helye: Aszód, Falujárók u. 40.

A jelentkezéshez fényképes szakmai önéletrajz szükséges az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő