www.cvonline.hu

Összeszerelő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 956818
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Budapestre, elektronikai termékek javításával, felújításával foglalkozó, nemzetközi partnercégünk megbízásából keresünk operátor munkakörbe munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Javítandó termékek tesztelése, szét-, illetve összeszerelése
  • Alkatrészek válogatása
  • Csomagolás, anyagmozgatás

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség (legalább 8 általános)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Monotonitástűrő képesség
  • Kézügyesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria juttatás a próbaidő alatt is
  • Kellemes munkahelyi légkör

A felvétel folyamatos.

Jelentkezését a Link megjelenítése oldalon várjuk, vagy küldje meg önéletrajzát a http://E-mail cím megjelenítése emailre.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősi érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.