www.cvonline.hu

ÖSSZESZERELŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 870902

Ügyfelünk egy közel ötven éve indult amerikai családi vállalkozásból fejlődött a világ vezető acélsiló gyártó vállalatává. Modern és folyamatosan bővülő biatorbágyi gyártóegységébe keresünk ÖSSZESZERELŐ munkatársat.

Feladatok:

  • A gyártósorokon létrehozott acélelemek összeszerelése gyártási rajzok alapján,
  • gyártási dokumentációk előírásainak betartása,
  • kitűzött termelési és minőségi célok teljesítése,
  • egyéb, közvetlen felettes által elrendelt feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Szerelésben szerzett tapasztalatok,
  • műszaki beállítottság,
  • munkaidőkeretben, több műszakban történő munkavégzésre való hajlandóság,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • terhelhetőség, nagy teherbírás.

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér + Bónusz + egyéb juttatások,
  • folyamatos munkalehetőség,
  • kiváló munkakörnyezet,
  • fejlődési lehetőségek.

Munkavégzés helye:

  • Biatorbágy

Egyéb:

  • Munkaidő:
  • H-P, kétműszakos munkarendben 10 órás műszakokban,
  • szombati munkavégzés várható.
  • Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy, Vendel park

Kapcsolat:
Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével és a referenciaszám megjelölésével: E-mail cím megjelenítése
Referencia kód: AGO - 01