www.cvonline.hu

Összeszerelő

  • Company_icon Quality JOB Kft.
  • Location_icon Vasvár, Vas
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva

Vasvári székhelyű cég keres kazán és kandalló összeszerelésében jártas munkást. Kezdés azonnal!

Elvárások:

  • Jó kézügyesség
  • Józan életmód
  • Együttműködés a feladatok megoldásában
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el
  • Éles látás, a hibák gyors felismerése

Amit ajánlunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Lakás, utazás finanszírozása, két heti fizetés.
Helyek Vasvár
Vas
Kategória Gyártás / Termelés > Kohászati szakmunkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű