www.cvonline.hu

Összeszerelő

  • A hirdetés 167 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, szombathelyi multinacionális elektronikai alkatrészgyártó megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

    Az aktuális gyártási rajz és az aktuális munkaelőírás alapján különböző szerelési és forrasztási feladatok ellátása;

    A gyártási munkafolyamatok során a termékek vizuális ellenőrzése;

    Munkaterület tisztántartása.

Elvárások:

  • 18. életév betöltése;

  • 8 általános iskolai végzettség;

  • Több műszakos munkarend vállalása.

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Versenyképes bérezés;

  • Hosszú távú munkalehetőség;

  • Cafeteria;

  • Bejárás támogatása.

Munkavégzés helye:

  • Szombathely

További információ:  Adecco Kft, 06-30/516-6403

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az Link megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Szombathely
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő