www.cvonline.hu

Összeszerelő

  • A hirdetés 188 napja lejárt

APEX Kft. munkaerő kölcsönző keres munkatársakat

összeszerelő

munkakörbe Veresegyházi céghez, több műszakos munkarendben.

Feladatok:

  • Gázmotor elemeinek mechanikai összeszerelési / csőszerelési munkája
  • A mechanikus összeszerelés és szétszerelés végrehajtása a szerelés-irányítók vezetésével
  • Az összeszerelési folyamat kialakítása, fejlesztése és a szerelési idő csökkentésére, minőségköltség-csökkentésére és munkabiztonság növelésére irányuló tevékenységek
  • A szerelés-irányító támogatása műszaki kérdésekben

Elvárások:

  • Végzettség: Szakirányú /lakatos, autószerelő, repülőgépszerelő, víz-gáz-fűtésszerelő/ szakmunkás bizonyítvány
  • Tapasztalat: Többévnyi összeszerelés (erőművi vagy gépészeti (csőhálózati) v. erősáramú ipari gyakorlat)
  • Kompetenciák: Jogosítvány targoncához és daruhoz

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások (műszakpótlék: délután 30%,éjszaka 40%)
  • Túlórázási lehetőség
  • Kedvezményes napi meleg-étkezési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség

Szakmai fejlődési lehetőség

  • Útiköltség támogatás (vállalati buszok, benzin támogatás, hétvégi hazautazás)
  • Sportolási lehetőség
  • 24 órás orvosi szolgálat a telephelyen

Apex Kft.:
Közel három évtizede fennálló stabil, magyar cég, fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés, melyet az ország egész területéről sikeresen végzünk.

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal lehet, melyet az alábbi email címre várunk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő