www.cvonline.hu

Összeszerelő teszter

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1016622

Nagy múltú Partnerünk az elektronikai piac meghatározó szereplője részére, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Alkatrészek beültetése
  • Panelek összeállítása
  • Végellenőrzés

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Alkatrész ismeret
  • Multinacionális tapasztalat

Juttatások:
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben
  • Stabil céges háttér egy multinacionális közegben
  • Céges buszjárat számos településről
  • Széles körű, kimagasló Cafetéria már az első hónaptól
  • Kompenzációs és juttatási csomag

Előnyök:
  • Elektronikai műszerész/technikus, híradásipari műszerész/technikus végzettség
  • Áramkörök, műszerek és alkatrészek alapos ismerete

  • Ha Ön kellően motivált és szívesen részt venne partnerünk ambiciózus céljainak elérésében, akkor ne habozzon, küldje el még ma önéletrajzát a megadott e-mail címre. Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat a következő telefonszámokon: +3670 66 55 283 vagy +3634 309 648 További, folyamatosan frissülő állásajánlatainkat megtekintheti a Prohuman Facebook oldalán:Link megjelenítése