www.cvonline.hu
Összeszerelő - Székesfehévár (Referenciaszám: PJ4720)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.30.
Jelentkezési határidő: 2016.10.01.
Hirdetés azonosító: 1065319

Székesfehérvári partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Összeszerelő

Feladatok:
- Gyártósori elemek és alapanyagok összeszerelése
- Egyedi folyamatgyártásban való aktív részvétel
- Gyártásközi- és végellenőrzés

Elvárások:
- 2 műszakos munkarend vállalása
- Min. középfokú végzettség (érettségi)

Amit kínálunk:
- Hosszútávú munkalehetőség
- Versenyképes bérezés
- Cafeteria
- Munkába járási támogatás

Előny:
- Lakatos végzettség illetve a szakmában való jártasság
- Alapfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Telefonon: 0620 331 4722
Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Pásztor Edina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az E-mail cím megjelenítése e-mailen az címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.