www.cvonline.hu
Összeszerelő - Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ2642)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.01.12.
Jelentkezési határidő: 2014.02.07.
Hirdetés azonosító: 734947
lejárt

Székesfehérvári multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Összeszerelő

Feladatok:
- Villanymotorok elektromos bekötése a bekötési rajz alapján
- A késztermék végső összeszerelése és tesztelése

Elvárások:
- 8 hét betanulás idejére vidéki utazás vállalása (Székesfehérvárról indított céges buszjárattal)
- Összeszerelési műszaki rajzolvasási gyakorlat
- Összeszerelésben és elektronikai területen szerzett tapasztalat
- Több műszakos munkarend vállalása
- Autószerelői, mezőgazdasági gépszerelői, géplakatos és villanyszerelői végzettség előny
- Targoncás jogosítvány, emelőgép-kezelő és teherkötözői bizonyítvány előny

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés és cafeteria rendszer
- Utazási támogatás (céges buszjáratokkal)
- Határozatlan idejű szerződés a cég saját állományában

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sebestyén Melinda kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.