www.cvonline.hu
Összeszerelő (Referenciaszám: PJ4582)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.19.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1049396
lejárt

Móri partnercégünk megbízásából keresünk diákokat összeszerelő munkakörbe

Feladatok:
- Termelési folyamat segítése, vizuális ellenőrzés
- Anyagok mozgatása és készletezése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- 18. életév betöltése
- 3 műszak vállalása

Amit kínálunk:
- Folyamatos munkalehetőség nyáron
- Kiemelt bérezés: 756 Ft/óra
- Barátaiddal együtt is vállalhatsz műszakot

Munkavégzés helye: Mór

Várható kezdés: azonnal

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.