www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor_MIS(203)

  • A hirdetés 855 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég salgótarjáni partnercége részére új munkatársakat keres a következő pozícióba:

Összeszerelő operátor

 MIS(203)

Főbb feladatok, munkák:

  • alkatrészek összeszerelése, csomagolása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • alapfokú végzettség
  • nagyon jó kézügyesség
  • precizitás
  • nagyfokú monotónia tűrő képesség
  • csapatszellem
  • büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • az első időszakban határozott idejű munkaszerződés
  • Cafeteria rendszer
  • egyéb juttatások

Munkarend:

  • 2 műszakos (délelőtt, délután)

Előny:

  • azonnali kezdés
  • gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat

Jelentkezőket várunk:

  • Salgótarján és 25-30 km-es vonzáskörzetéből egyaránt

Munkavégzés helye: Salgótarján

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Nógrád
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő