www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

Prohuman

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 996949

ESZTERGOMI, autóipari partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • munkavégzés az autóipari cég több területén (prés, hegesztő, festő, összeszerelő üzem),
  • munkavédelmi szabályok betartása,
  • felettes utasításainak betartása,
  • munkaterület tisztán tartása.

Elvárások:

  • gyors, precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság, pontosság, monotónia tűrés.

Munkaidő:

  • 2 műszakos munkarendben: 6:00-14:50 és 14:55-23:45.

Amit kínálunk:

  • stabil, multinacionális háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • fix alapbér + műszakpótlék + cafeteria,
  • napi 1 étkezés, vállalati óvoda,
  • szálláslehetőség.

Munkavégzés helye: Esztergom

  • Kijutás céges autóbusszal: BUDAPEST III. IV. kerületéből és Csobánka, Dunaalmás, Dunabogdány, Gyermely, Héreg, Kemence, Neszmély, Perbál, Piliscsaba, Pilisjászfalu, Pilisvörösvár, Pomáz, Solymár, Tarján, Tinnye, Vámosmikola, Visegrád, Zsámbék, Tök, Tatabánya, Szomor településről.

Jelentkezés: Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.