www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 988002

Esztergomi autóipari partnercégünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Autóalkatrészek összeszerelése
  • Munkavédelmi szabályok betartása
  • Felettes utasításainak betartása
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • Gyors, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság, monotónia tűrés

Juttatások:
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fix alapbér + műszakpótlék + cafeteria
  • Napi 1 étkezés
  • Céges buszjárat

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Esztergom

Egyéb információk:
2 műszakos munkarendben: 6:00-14:50 és 14:55-23:45. Kijutás céges autóbusszal: Annavölgy, Bajna, Bajót, Búbánatvölgy, Csolnok, Dág, Dorog, Dömös, Epöl, Esztergom, Héreg, Kesztölc, Lábatlan, Leányvár, Mogyorósbánya, Nagysáp, Nyergesújfalu, Piliscsév, Sárisáp, Süttő, Tatabánya, Tokod, Tokoldaltáró, Úny)