www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

  • A hirdetés 651 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Gyártósori operátor

BUD(36)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Termékek összeszerelése

  • Gyártásban való aktív részvétel

  • Késztermékek tesztelése

  • Műszakvezető utasításainak végrehajtása

  • Gyártási terület rendjének biztosítása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség

  • Előny: elektrotechnikusi vagy műszaki végzettség és/vagy tapasztalat

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Alapfokú számítógépes ismeret

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Megbízhatóság

  • Monotónia tűrés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

  • Több településről ingyenes céges busz biztosított!

  • Műszakrend: 2 műszak

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/252 1411 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka