www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 980088

Partnerünk személyautókhoz és haszongépjárművekhez fejleszt, gyárt és értékesít kormányrendszereket szerte a világon; egri munkavégzési hellyel az alábbi munkakörbe keresi új munkatársait hosszú távra, azonnali kezdéssel:
Feladatok:

  • Gyártó- és összeszerelősoron meghatározott szerelési, gépkezelői feladatok ellátása
  • Gépek rendeltetésszerű használata
  • A gyártás folyamatosságának biztosítása

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Elköteleződés, hosszú távban való gondolkodás
  • Megbízhatóság, szorgalom

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Vonzó juttatási csomag
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Támogató környezet, igényes munkavégzési hely

Előnyök:
  • Gyártósori vagy összeszerelői tapasztalat

  • Jelentkezéséhez várjuk fényképes magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Eger