www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

  • A hirdetés 692 napja lejárt

Bankautomaták gyártásával foglalkozó partnerünk fiatalos, lendületes csapatába motivált, dolgozni vágyó munkavállalót keresünk az alábbi pozícióba:

(BUD41)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Kép alapján különböző szerelési, kábelezési feladatok ellátása

  • Kész termékek ellenőrzése

  • Termékek szállítás előtti csomagolása

  • Anyagok lista alapján történő kiválogatása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség

  • Előny: Elektrotechnikusi vagy egyéb elektromossághoz köthető végzettség és/vagy tapasztalat

  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat

  • Kiváló kézügyesség

  • Terhelhetőség és jó állóképesség

  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit mi nyújtunk:

  • Stabil, biztos munkahely

  • Versenyképes bérezés, választható cafeteria elemek

  • Ingyenes céges buszjárat

  • Fejlődési lehetőség

  • Speciális, bankautomaták gyártási, összeszerelési módszereinek megismerése

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Gyál

  • Műszakrend: egy műszak (H-P: 8:00 16:50)

  • A munkába járás ingyenes céges busszal biztosított!!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön az alábbi telefonszámon: 20/252 1411!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!