www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

  • A hirdetés 602 napja lejárt

Apex Kft. munkaerő kölcsönző keres munkatársakat veresegyházi céghez összeszerelő operátor munkakörbe több műszakos munkarendbe.

Főbb Feladatok:

  • Az üzemanyag befecskendező egység javító részlegén javításokat végez,
  • Az új építésű üzemanyag ellátó egységeket összeszereli
  • Előkészíti az anyagokat a felhasználás előtt,
  • Szétszereli a nagyobb egységeket,és az alegységeket pontosan azonosítja.

Elvárások:

  • Végzettsége: Szakmunkás bizonyítvány (előny: autószerelő, egyéb járműszerelő, különböző műszerész, gázkészülék/csőszerelő, gépgyártással/szereléssel foglalkozó szakmák)
  • Előnyt jelent: Gépész- vagy gépgyártás-technológus technikusi, vagy hegesztő végzettség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatasok
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kedvezményes étkeztetés helyben
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vállalati buszok
  • Sportolási lehetőség: fitness, kinti sportpálya
  • 24 órás orvosi szolgálat

Jelentkezni szakmai önéletrajz megküldésével lehet az alább megadott email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő