www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 965871

Magyarország egyik legnagyobb személyzeti tanácsadó cégeként célunk, hogy több mint egy évtizedes tapasztalatunkkal hozzájáruljunk Ügyfeleink üzleti sikereihez. Teljes körű HR-szolgáltatásokat nyújtunk az egész országban, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, közvetítés, bérszámfejtés és Cafeteria outsourcing, diákmunka, illetve HR-tanácsadás területén. A lengyel piacvezető HR szolgáltató Work Service Group tagjaként számos nemzetközi projektben is közreműködünk. Autóelektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Gyártósoron meghatározott szerelési, gépkezelői feladatok ellátása,
  • Gépek rendeltetésszerű használata,
  • A termelés folyamatosságának biztosítása,
  • Műszakvezető utasításainak betartása
Elvárások:
  • Gyártósori vagy összeszerelői tapasztalat,
  • Szakmunkás végzettség (preferáltan elektroműszerész),
  • Jó fizikum, terhelhetőség,
  • Minimum szakmunkás végzettség.
Előny:
  • középfokú végzettség.
Amit kínálunk:
  • Professzionális munkakörnyezet,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Vonzó béren kívüli juttatási csomag.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: Teljes munkaidő, több műszakban:
  • 3 műszak: Hétfőtől - Péntekig napi 8 óra, heti váltásban, 5:40-13:50, 13:40-21:50, 21:40-5:50.
  • 4 műszak: (Folyamatos) 2 nap 12 óra és 2 nap pihenőnap, 5:40-17:50-ig és 17:40-5:50-ig.
  • Munkavégzés helyszíne: Budapest, X. kerület (MÁV, VOLÁN, BKV útiköltség térítés van)
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió