www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 955558
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal multinacionális partnercégünk fejlődő üzletágába keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Az üzemanyag befecskendező egység javító részlegén javításokat végez, felújítások hajt végre,
  • Az új építésű üzemanyag ellátó egységeket összeszereli, teszteli és az azok kapcsán felmerülő tevékenységeket elvégzi,
  • Előkészíti, megtisztítja az anyagokat a felhasználás előtt,
  • Szétszereli a nagyobb egységeket, és az alegységeket pontosan azonosítja,
  • Előkészíti az alegységeket a rajz és a összeszerelési útmutató alapján,
  • A javításra beérkező alkatrészek adatfelvételét elvégzi,
  • Méri és írja az összes méretet, amit a minőségügyi terv megkövetel,
  • Kiválasztja a megfelelő javítási eljárást az aktuális munkához,
  • Végrehajtja az alapvető karbantartásokat, vizsgálatokat és átállásokat az általa használt gépeken.

Elvárások:

  • Végzettség: Szakmunkás bizonyítvány (előny: autószerelő, egyéb járműszerelő, különböző műszerész, gázkészülék/csőszerelő, gépgyártással/szereléssel foglalkozó szakmák)
  • Előnyt jelent: Gépész- vagy gépgyártás-technológus technikusi, vagy hegesztő végzettség
  • Képességek: Jó kézügyesség, és precíz munkavégzés, minőségi munkára való igény, folyamatokban való gondolás, majd a gyakorlatban képes ennek végig vitelére, „ezermester”
  • Kiváló innovatív hozzáállás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és juttatasok
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet Veresegyház zöldövezetében
  • Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vállalati buszok a 2 műszakos munkarendhez igazodva
  • Sportolási lehetőség: fitness, kinti sportpálya
  • 24 órás orvosi szolgálat a telephelyen

  • Amennyiben állásajánlatunk megfelel szakmai tapasztalatainak és elképzeléseinek, kérjük, honlapunkon Link megjelenítésekövetően jelentkezzen a hirdetésre.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.